Наши депутаты

Меню сайта

Категории раздела

Наш опрос

Хотите ли вы что-бы Украина была в составе Таможенного союза ?
Всего ответов: 17

Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа


Даниленко Володимир Андрійович - перший секретар Сумського ОК КПУ , народний депутат України.


                            

                                              
Голуб Микола Миколайович
народився 31 грудня 1944р. в  м.Лебедин Сумської обл.Освіта базова вища .1963-1966 рр. служба в лавах Радянської армії .1966-1967 працював в районному відділенні «Сільгосп/техніка».З 1967-1990 служба в лавах Радянської армії. Військовий пенсіонер.Член КПУ з 1966 року. Перший секретар Лебединського міського комітету Комуністичної партії України.Проживає м. Лебедин Сумської обл.Депутат Лебединської міської ради 6-го скликаня. Голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, діяльності ради і самоврядування.
Бондаренко Юрій Григорович
 народився 11 вересня 1982 р. в м. Полтава .В 1999р.закінчив  Лебединську ЗОШ №7 . В 2000-2002 рр.проходив військову службу  в Збройних силах України в м.Луцьк. Працював на заводі поршневих кілець столярем – модельником.Член КПУ з 2007 року.В 2009 р.закінчив вищу партійну школу.В 2010р. закінчив Охтирський коледж  СНАУ.На цей час   студент  Сумського Національного Аграрного Університету.Працює другим секретарем Лебединського міського комітету Комуністичної партії України .Депутат Лебединської міської ради 6-го скликання.Член постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів,ринкових реформ і управління комунальною власністю.Бондаренко Сергій  Олександрович
 народився 30 червня 1974 року в м.Лебедині.

В 1989 р. закінчив 8 класів ЗОШ №6 та вступив до Лебединського педучилища,де в  1993р. здобув спеціальність «вчитель молодших класів». Цього ж року розпочав навчання в СДПІ, де у 1999 р.отримав диплом  вчителя фізики і математики. Після навчання одразу розпочав педагогічну діяльність  у Лебединській ЗОШ № 6,де і працюю на даний час. Член КПУ з 2004року.Депутат Лебединської міської ради 5-го і 6-го скликання.Член постійної комісії з питань охорони здоро`я, молоді, освіти, культури, соціального захисту населення,ЗМІ.


Сіробаба Володимир Григорович
 народився 13 жовтня 1952 р. в м.Лебедин Сумської обл.В 1970 р.закінчив Лебединську ЗОШ №6.Одержавши атестат про середню освіту в 1976 р. вступив до лав Радянської Армії на дострокову службу .В 1996 р.звільнився,військовий пенсіонер.Закінчив Глухівський педінститут.Член КУП з 2002р.Одружений має двоє дітей.Працює підприємцем.Проживає в м. Лебедин.Депутат Лебединської міської ради 6-го скликання.Член постійної комісії з питань житловово-комунального господарства, будівництва, архітектури, регулювання земельних відносин.

Недобельський Валерій Володимирович - Перший секретар Лебединського РК КПУ,депутат Лебединськой районної ради,голова спілки Союзу радянських офіцерів, помічник- консультант народного депутата України Даниленка Володимира Андрійовича.


Безуглий Михайло Митрофанович - 1954 року народження ,депутат Лебединської районної ради.
Дегтярь Юрій Миколайович - секретар партійної організації с.Павленки,депутат Лебединської районної ради.